Zapraszamy na X konferencję Stowarzyszenia Przystań Nadzieja. Spotkanie odbędzie się 26 września o godz. 11.00 w Centrum Kultury Izabelin na ul. Jana Matejki 21, 05-080 Izabelin.
Centrum Kultury Izabelin
Temat przewodni: ” Co nas czeka po śmierci. Fakty i mity”.
Konferencja będzie spotkaniem wyjątkowym ponieważ spodziewamy się wielu ciekawych gości. Temat naszej rozmowy, który poruszymy na konferencji oficjalnie w Polsce jest tematem tabu. Przez brak takich informacji ludzie są zagubieni po stracie swoich najbliższych.
Mamy nadzieję, że konferencja wielu ludziom pomoże spojrzeć z innej perspektywy na istotę śmierci, że to nie jest koniec a wręcz odwrotnie – początek życia pełnego Miłości.
Plan spotkania:
– ok. godz. 10.4o – Lucjan Szwedowski zaprezentuje kilka utworów na Fletni Pana.
– godz.11.00 – rozpoczęcie konferencji przez prezesa – Marka Szwedowskiego oraz Grzegorz Wójcickiego – członka zarządu stowarzyszenia.

Konferencja będzie miała charakter dyskusji, którą poprowadzą prelegenci:

  1. Marek Szwedowski poprowadzi wykład: ” Analiza przekazów z zaświatów w oparciu o nasze życie ziemskie” 
  2. Mariusz Wierzchowski – świadectwo ojca po stracie syna, który otrzymał odpowiedź na pytanie „nie dlaczego?” tylko – „po co” taka tragedia musiała się wydarzyć…”       
  3. Janusz Szostak dziennikarz śledczy, pisarz, działacz społeczny, prezes fundacji „Na Tropie”, przedstawi swój wykład o dziennikarstwie śledczym pt.” Wykorzystanie niekonwencjonalnych metod w poszukiwaniu osób zaginionych”.  
  4.  Jarosław Filipek, medium i hipnoterapeuta, omówi temat: ” Najciekawsze przypadki pacjentów w swojej karierze”.
  5. Wywiad z Johnem Stanisławem Bushem, uzdrowicielem i medium z międzynarodowym doświadczeniem – przeprowadzi dziennikarka Dorota Czerwińska.
  6.  dr Andrzej Kaczorowski, psycholog, hipnoterapeuta, oraz Małgorzata Gaś, poetka, pisarka, terapeutka. Panel poprowadzi dr Andrzej Kaczorowski. Poruszy tematy: „Jakie życie taka śmierć i co dalej?” oraz  „Depresja i myśli samobójcze – pomoc poprzez hipnozę”.
  7. Ks. Maciej Opaliński – przeanalizuje temat przewodni z punktu teologicznego: ” Biblia a życie pozagrobowe”.    

Konferencję uświetni ekipa telewizyjna studia VTV z Wrocławia, z jego założycielem i redaktorem naczelnym Michelem B.  Rachelem.

Gościem specjalnym konferencji będzie Pani Krystyna Tkacz – popularna aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna oraz piosenkarka.

Koniec konferencji przewidziany jest na godz. 17.00
Osoby stowarzyszone po okazaniu identyfikatora wstęp – 10zł, osoby spoza stowarzyszenia – 25zł. W przerwach zapraszamy na kawę, herbatę, wodę i ciastka oraz kanapki i przekąski.

W razie pytań – prosimy o kontakt: tel. 732 253 760 lub wiadomość na adres: kontakt@przystannadzieja.org.

Prosimy pamiętać o obostrzeniach pandemicznych. Konferencja jest dla wszystkich zainteresowanych. Serdecznie zapraszamy!

 

    

Previous IX konferencja już za nami
Next Wspominamy X-tą konferencję