III Konferencja Stowarzyszenia Przystań Nadzieja


III Konferencja już jest za nami. W piątek 26 lipca  mieliśmy przyjemność gościć 35-ciu uczestników. Lucjan umilał nam czas od 18.15 – swoją muzyką na Fletni Pana w trakcie przygotowań do konferencji gdzie można było napić się wody, kawy czy herbaty – przy smacznych ciasteczkach. Konferencja rozpoczęła się z lekkim poślizgiem – ok. 19.07. Spotkanie rozpoczął prezes stowarzyszenia -Marek Szwedowski. W kolejnym punkcie programu wręczył nowym osobom stowarzyszonym – listy gratulacyjne wraz z identyfikatorami. W dalszej części był omawiany panel EVP gdzie zostały upublicznione nowe nagrania transkomunikacji instrumentalnej. Później nastąpiła 10 minutowa przerwa dla uczestników by można było  nabrać siły przed drugim panelem,  jakim były wystąpienia trójki gości.

Jako pierwsza była koleżanka Beata Sasinowska, która omówiła temat: „ODDECH, PRACA Z CIAŁEM I MUZYKOTERAPIA – jako formy przywracające spokój duszy i uwalniające emocje zatrzymane w ciele”. oprócz części merytorycznej było kilka przykładów praktycznych jak np. leczenie duszy specjalistycznym kamertonem. W dalszej części koleżanka Anna Winiarek – jako psycholog i psychoterapeuta zajęła się tematem; „Pomoc psychologiczna dzieciom, młodzieży i dorosłym doświadczającym straty bliskich”. Wiedza jest pomocna w  sytuacjach kiedy i jak należy rozmawiać z dziećmi o śmierci.

Następnie Marek Szwedowski na prośbę rodzin kontaktował się jako medium z ich najbliższymi. Na zakończenie zostało wykonane wspólne, pamiątkowe zdjęcie.

Do zobaczenia na IV Konferencji – 30 sierpnia.

 

 

 

Previous
Next Zapraszamy na IV Konferencję