IV Konferencja Stowarzyszenia Przystań Nadzieja


W piątek 30-tego sierpnia  odbyło się kolejne spotkanie Stowarzyszenia Przystań Nadzieja.  Lucjan umilał nam czas od 18.10 – swoją muzyką na Fletni Pana.

O godzinie 19.08 konferencję rozpoczął prezes stowarzyszenia – Marek Szwedowski. Natomiast prowadzącym całe spotkanie był nasz kolega z zespołu – Jarosław, który pierwszy raz nas zaszczycił swoją obecnością w Izabelinie. Pierwszym punktem programu było  wręczenie nowym osobom stowarzyszonym – listów gratulacyjnych wraz z identyfikatorami. W dalszej części był omawiany panel EVP gdzie zostały upublicznione nowe nagrania transkomunikacji instrumentalnej. Tematem nagrań były przekazy osób poszukiwanych.

W dalszej części konferencji był wykład Marka Szwedowskiego pt.” Parapsychologia w życiu codziennym”. Prezes omówił możliwości pomocy sobie i innym stosując metody niekonwencjonalne.

Kolejny wykład na temat pt.” – „Uwolnienia duchowe: teoria i praktyka”– zrealizował kolega Andrzej.

Po zakończonym wystąpieniu Andrzeja nastąpiła 10 minutowa przerwa dla uczestników by można było  nabrać siły przed drugim panelem.

Na początku drugiej części spotkania wystąpiła Pani Mariola z Kutna, która prosiła o pomoc prawną w sprawie tragicznej śmierci jej syna Bartka na terenie szpitala w Kopenhadze w lutym 2019 roku.

W dalszej części koleżanka Anna Winiarek – jako psycholog i psychoterapeuta zajęła się tematem; : ” Jak wygląda właściwa pomoc psychologiczna ludziom doświadczającym straty i jaka jest w tym rola psychologa?”

Ostatnim wykładem był temat: „Fotografia i sztuka we współczesnych formach parapsychicznych” gdzie kolega Jarosław  przedstawił swój ostatni dorobek artystycznych w postaci niesamowitych fotografii 3D znanych osobistości. Kolega Jarek omówił także podczas swojego wystąpienia formy fotografii w dziedzinie parapsychologii.

Na koniec i w wielkim skrócie z braku czasu odbyła się prezentacja zdjęć z wycieczki jaka miała miejsce w dniu 27 lipca na Duchną Drogę w Laskach. Zakończyliśmy konferencję wspólnym zdjęciem. Natomiast w  kawiarni na parterze Marek Szwedowski dla zainteresowanych kontaktował się z ich osobami najbliższymi – jako medium.

Do zobaczenia na V konferencji – 27 września.

 

 

 

 

 

Previous Zapraszamy na IV Konferencję
Next Wycieczka historyczna na Palmiry

Suggested Posts