konferencja stowarzyszenia

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na IX konferencję Stowarzyszenia Przystań Nadzieja. Tym razem spotkanie odbędzie się  1 sierpnia o godz. 11.00 w Centrum Kultury Izabelin na ul. Jana Matejki 21, 05-080 Izabelin C.

Centrum Kultury Izabelin

Temat jaki poruszymy na kolejnym naszym spotkaniu – to bardzo trudny czas kiedy zostajemy sami po odejściu naszej ukochanej osoby – czas żałoby.

 „Jak przeżyć żałobę” to jest temat IX konferencji stowarzyszenia.

Plan spotkania:

– ok. godz. 10.45. Lucjan Szwedowski zaprezentuje kilka utworów na Fletni Pana.

– godz.11.00. Rozpoczęcie konferencji przez prezesa – Marka Szwedowskiego

Wykłady:

  1. Anna Winiarek: „Depresja i próby samobójcze u dzieci i młodzieży – przyczyny, leczenie oraz profilaktyka” – wykładu nie udało się zrealizować na ostatniej konferencji w Bieszczadach.
  2. Marek Szwedowski : „Analiza poszczególnych etapów radzenia sobie z sytuacją utraty najbliższej osoby. Teoria w praktyce.”
  3. Ks. Maciej Opaliński: „Pomoc duchowa w żałobie”.

Koniec konferencji zaplanowany jest na godz. 14.00

Na spotkaniu będzie obecna dziennikarka Pani Dorota Czerwińska, która chętnie porozmawia z uczestnikami  o Marku Szwedowskim ponieważ pisze o nim książkę a także o działaniach stowarzyszenia.

Wstęp dla osób stowarzyszonych po okazaniu identyfikatora – 10zł, dla osób spoza stowarzyszenia – 25zł. Pieniądze zebrane przeznaczone będą na pokrycie kosztów wynajęcia sali oraz na cele statutowe stowarzyszenia.

W przerwie zapraszamy na herbatę, wodę i ciastka. Musimy stosować się do wytycznych epidemicznych, także  prosimy mieć maseczki przy sobie.

W razie pytań – prosimy o kontakt: tel. 732 460 760 lub wiadomość na adres: kontakt@przystannadzieja.org

Gorąco zapraszamy!

 

Previous Hello world!
Next IX konferencja już za nami