Zapraszamy na XI konferencję


Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na XI konferencję Stowarzyszenia Przystań Nadzieja, która odbędzie się 5 czerwca . Jest to pierwsza i ostatnia nasza konferencja  w 2021roku, także jest to jedyna okazja by poznać na żywo Marka Szwedowskiego  i jego umiejętności jako transkomunikatora.

Sobota 5 czerwca godz. 11.00-14.00. Bilet wstępu dla osób stowarzyszonych tak jak na ostatnich konferencjach: 10zł – na kawę, napoje i słodkości w przerwie. Dla uczestników spoza stowarzyszenia bilet: 25zł – na cele statutowe organizacji. Bilety dostępne będą na miejscu. Spotkanie jest dla wszystkich.

Adres: Centrum Kultury Izabelin; ul. Matejki 21, 05-080 Izabelin. Link: https://centrum.izabelin.pl/kontakt/

Temat spotkania : „ EVP jako forma terapii dla osób po stracie najbliższych. Teoria i praktyka”.  Jedyna taka konferencja w Polsce, która omawia praktycznie sposoby kontaktu ze zmarłymi poprzez urządzenia elektroniczne.

Transkomunikacja czyli EVP (Electronic Voice Phenomena) – metoda jeszcze na etapie badawczym, dzięki której można zmarłych nagrywać poprzez radio i inne urządzenia. Marek Szwedowski od kilkudziesięciu lat rozwija w Polsce formę transkomunikacji instrumentalnej.

Na początku konferencji wystąpi sympatyczka stowarzyszenia – Maria Roszkowska -Ramos/ psychiatra- terapeutka. Omówi temat: „Depresja i próby samobójcze – jak odczytywać wcześniejsze symptomy i jak im zapobiegać”.

Dalszą część spotkania będzie prowadził Marek Szwedowski i Grzegorz Wójcicki.

Previous Wspominamy X-tą konferencję
Next Zbieramy na profesjonalny dron